Завантажити ще

Суд визнав винним Трампа у справі про спробу зґвалтування

Суд визнав винним Трампа у справі про спробу зґвалтування

Федеральний суд Манхеттена визнав винним екс-президента Сполучених Штатів Дональда Трампа у спробі зґвалтування колишньої журналістки Елізабет Джин Керрол. Про це повідомляє CNN.

Як зазначено в повідомленні, присяжні визнали, що Трамп справді зґвалтував жінку в роздягальні універмагу на Манхеттені 1996 року.

Оскільки термін давності справи давно минув, до позбавлення волі Трампа не засудили. Водночас, суд зобов'язав екс-президента США виплатити Керрол компенсацію у розмірі 2 мільйонів доларів. Також Трампа визнали винним у наклепі, коли він заперечував цей інцидент і присудили ще 3 мільйони доларів компенсації на користь Керрол.

У ході засідання було встановлено, що Керрол затверджувала про зґвалтування, але Трамп заперечував її заяву. Колишній лідер США стверджував, що таким чином письменниця хоче "підвищити продаж своєї книги".

За даними журналістів, обвинувачений на засідання суду не з'явився. Відповідно до законодавства країни, як відповідач за цивільним позовом він має право не бути присутнім на судових розглядах і не давати свідчень у справі.