22 травня
Завантажити ще

Прикординники будуть судитися через звинувачення у вбивстві ведмедиці

Прикординники будуть судитися через звинувачення у вбивстві ведмедиці

Чопський прикордонний загін буде судитися із посадовцем Ужанського національного парку, який звинувати їх у вбистві ведмедиці на Закарпатті. Прикординни наполягають, що не причетні до інциденту. 

- Звинувачення прикордонників представником Ужанського національного парку у смерті дикої тварини (ведмедиці) безпідставне. Поширена інформація зроблена виключно на припущеннях та домислах без реального підтвердження...Чопським прикордонним загоном буде подано позов до суду на автора публікації за наклеп, - сказано у заяві.

Автор публікації про вбиство ведмедиці Владислав Каменца 1 травня опублікував фото прикординнків з автоматами поряд із тілом тварини. Прикордонники ж стверджують, що на фото не ведмедиця, а ведмідь, який помер своєю смертю. Труп самця співробітники прикордонної служби виявили наприкінці квітня і визвали лісівників, які підтвердили, що тварина померла природньою смертю. Після цього лісівники закопали труп ведмедя у землю. Щоб спростувати обвинувачення, прикордонники викликали на місце поховання ведмедя поліцейських та автора публікації. Найближчим часом проведуть ексгумацію тіла ведмедя. 

- Учора, 1 травня, на ділянку прикордонного підрозділу «Кам'яниця», де прикордонники виявили труп ведмедя, було викликано співробітників Національної поліції, ветеринара, а також запрошено автора допису. Правоохоронці ідентифікували місцевість, що зображена на поширеному фото, та провели огляд місця. Ексгумація тіла тварини буде здійснена після залучення відповідних спеціалістів, - сказано у повідомленні.

Історія із вбивством ведмедиці набула розголосу 18 квітня. Працівники Ужанського парку піймали веджмежа, яке бігало по селу без ведмедиці. Місцеві жители розповіли, що його матір убили. Ведмежа передали в реабілітаційний центр бурого ведмедя “Синевир”.

Новини по темі: ведмідь