Завантажити ще

На Закарпатті врятували ведмежа, яке залишилося без мами, малеча поїде за кордон

На Закарпатті врятували ведмежа, яке залишилося без мами, малеча поїде за кордон
Фото: facebook.com/tourism.oda

Перед Великоднем у селі Домашин Ужгородського району з'явилося ведмежа. Тож староста села звернувся за допомогою до працівників природного парку "Синевир", які опікуються бурими ведмедями, аби ті його прихистили. Про це повідомляє управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

До села негайно виїхали співробітники відділу державної охорони природо-заповідного фонду, які забрали малюка до Великого Березного і передали його під опіку провідного наукового співробітника парку Нелі Коваль.

- Наразі ведмежа вже знаходиться в реабілітаційному центрі бурого ведмедя НПП “Синевир”. Далі планується трансфер малюка до одного з європейських центрів, які мають досвід реабілітації ведмежат, з подальшим їхнім поверненням в дику природу за місцем вимушеного вилучення. Така згода вже отримана від грецької недержавної організації ARCTUROS, - повідомляє Ужанський національний природний парк

Зараз малюк забезпечений усім необхідним, має можливість гратися і повноцінно харчуватися. До того ж тут клишоногий перебуває під постійним наглядом фахівців, які слідкують за тим, щоб він повноцінно розвивався. Де поділася його мама, наразі невідомо.

Фото
Фото
19 Квiтня 202315:43
Новини по темі: ведмідь синевир Закарпаття