29 вересня
Завантажити ще

Рада правосуддя дозволила заарештувати одеську суддю, яку викрили на одержанні чотирьох тисяч доларів

Рада правосуддя дозволила заарештувати одеську суддю, яку викрили на одержанні чотирьох тисяч доларів
Фото: nabu.gov.ua

Вища рада правосуддя дала дозвіл на утримання під вартою судді Київського районного суду Одеси Людмили Салтан. Про це повідомили на сайті Вищої ради правосуддя за підсумками денного засідання від 10 квітня.

- Вища рада правосуддя вирішила задовольнити подання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Клименка Олександра Васильовича про надання згоди на утримання під вартою судді Київського районного суду міста Одеси САЛТАН Людмили Володимирівни, - сказано у повідомленні.

У засіданні взяли участь 15 членів Вищої ради правосуддя. Центр протидії корупції повідомив, що Вища рада правосуддя одноголосно визнала обґрунтованими доводи подання САП. Під час засідання стало відомо, що Салтан визнає вину.

29 березня НАБУ і САП викрили суддю одного з районних судів Одеси на одержанні чотирьох тисяч доларів неправомірної вигоди. За версією слідства, кошти вона отримала за ухвалення позитивного рішення у цивільній справі на користь позивача.

Минулого тижня Вища рада правосуддя відмовилась тимчасово відсторонити суддю Печерського районного суду міста Києва Тетяну Ільєву від здійснення правосуддя. НАБУ і САП повідомили її про підозру в незаконному знятті арешту з 110,7 тисячі євро та 9,3 тисячі доларів.