Завантажити ще

Секретар РНБО Данілов запропонував 12 кроків деокупації Криму

Секретар РНБО Данілов запропонував 12 кроків деокупації Криму
Фото: facebook.com/rnbou

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов запропонував 12 кроків деокупації Криму. Їх він опублікував 2 квітня на своїй сторінці у Фейсбук.

- Деталізована і юридично вивірена програма розробляєтся Апаратом РНБО України із залученням широкого кола фахівців та експертів, що буде відображено в новій редакції Стратегії деокупації Криму, - написав Данілов.

Секретар РНБО заявив свою публікацію, зокрема, тим, що “російський гауляйтерський непотріб у тимчасовому окупованому Криму щось занадто розійшовся в істеричному z-припадку - то збираючись захопити Київ або Одесу, то впадаючи в совковий маразм відродження «кримського смершу».

- Для цього московського сміття хочу дохідливо намалювати поки що широкими мазками, як Україна буде деокуповувати Крим, де вони та їм подібні будуть цілями номер один - щоб назавжди відбити будь-кому бажання навіть дивитися вбік московії або відкривати рота, перед тим гарно не подумавши, коментуючи щось пов‘язане з Україною, - написав він.

Згідно з планом Олексія Данілова, громадяни Росії, які приїхали жити в Крим після окупації, мають негайно залишити територію півострів у визначений законом термін.

Правочини, вчинені не за українським законодавством після лютого 2014 року, в тому числі щодо нерухомого майна, визнаются нікчемними. Право власності на майно залишається за громадянами України. 

- Якщо воно привласнене або націоналізоване, окупантами майно повертається власникам. Важливо пам’ятати (!) - будинки, квартири, земельні ділянки та інша нерухомість, придбані громадянами росії в Криму, варті не більше ніж майбутнє аксьонова чи надії на вихід константінова та подібного колаборантського непотрібу за умовно-достроковим звільненням, - заявив Данілов.

Секретар РНБО також запропонував програму «Детоксикація» задля нейтралізації наслідків російської пропаганди. Зокрема, “використовуючи досвід застосування дієвих методів денацифікації Німеччини у 40-х роках”, серед яких участь у громадських роботах з відбудови зруйнованих українських міст, процесах ексгумації та перепоховання жертв російської агресії (для осіб, визнаних винними у таких злочинах судом). 

11 пункт - негайне звільнення всіх громадян України, які були переслідувані РФ за політично вмотивованими ознаками з 2014 року з відшкодуванням завданих моральних збитків.

Олексій Данілов запропонував люстраційний механізм персональної оцінки, крім кримінального переслідування за колабораціонізм і держзраду, а також позбавлення державних пенсій та заборону подальшого працевлаштування на роботу в держорганах і органах місцевого самоврядування України. 

Наступна влада Росії повинна забезпечити видачу всіх підозрюваних у державній зраді та в інших кримінальних злочинах осіб, як громадян України, так і громадян РФ, причетних до воєнних злочинів в Україні.

У березні 64% українців висловилися за військове визволення Криму, навіть якщо буде ризик зменшення підтримки Заходу та затягування війни.