Завантажити ще

ВАКС оштрафував нардепа Ірину Констанкевич та заборонив їй обіймати посади в держорганах

ВАКС оштрафував нардепа Ірину Констанкевич та заборонив їй обіймати посади в держорганах
Фото: slovoidilo.ua

Вищий антикорупційний суд ухвалив вирок народному депутату від партії "За майбутнє" Ірині Констанкевич за недостовірне декларування. Народній обраниці призначили штраф та заборонили на 1 рік обіймати посади в органах державної влади. Про це повідомляє пресслужба суду.

– ВАКС призначив обвинуваченій покарання у вигляді штрафу у розмірі 44 200 гривень із позбавленням права обіймати посади, пов'язані із здійсненням функцій представника влади в органах державної влади строком на 1 рік, – йдеться у заяві суду.

Згідно з рішенням суду, нардепа визнали винною за ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу "Декларування недостовірної інформації". Постанова може бути оскаржена в Апеляційному суді протягом 30 днів.

Прізвище нардепа у ВАКС не розголошують, але "Українська правда" пише, що йдеться про депутата від партії "За майбутнє" Ірину Констанкевич. За версією САП, у декларації за 2020 рік політик не вказала квартиру в одному із центральних районів столиці вартістю близько 2,5 млн грн, яка перебувала у неї в оренді протягом 2020 – 2021 років.