Завантажити ще

Сі Цзіньпін заявив, що готує Китай до війни

Сі Цзіньпін заявив, що готує Китай до війни

Лідер Китаю Сі Цзіньпін заявив, що він готує Китай до війни.  Заяву, що пролунала під час щорічного засідання парламенту та найвищого політичного консультативного органу КНР, необхідно сприймати серйозно, повідомило видання Foreign Affairs.

Лідер Китаю вказав на необхідність готовності до війни у чотирьох окремих промовах та закликав генералів "сміливо воювати".

За даними журналістів, підтвердженням готовності до конфлікту стали плани збільшити оборонний бюджет Китаю на 7,2%, який подвоївся за останнє десятиліття, а також зробити країну менш залежною від іноземного імпорту зерна.

Пекін також оприлюднив нові закони про військову готовність та продовжує будувати нові бомбосховища у містах по той бік Тайванської протоки та створювати нові офіси "Національної оборонної мобілізації" по всій країні.

Хоча конфлікт не є визначеним чи неминучим, зміни в політиці Китаю не можуть бути ігнорованими, вважає Foreign Affairs.  На думку журналістів, заява Сі Цзіньпіна про готовність до війни потребує серйозної уваги та наводить на думку про можливі наслідки.

Новини по темі: Сі Цзіньпін Китай