Завантажити ще

Новий міністр освіти і науки шукає прессекретаря за оголошенням

Новий міністр освіти і науки шукає прессекретаря за оголошенням
Фото: facebook.com/Оксен Лісовий

Новий міністр освіти і науки України Оксен Лісовий шукає прессекретаря та “активно” формує команду заступників. Про це він розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

- МОН формує комунікаційну команду! Щонайперше розшукуємо керівника/-цю комунікаційного офісу… Друга вакансія - прес-секретар/- ка для допомоги мені у взаємодії з медіа, опрацюванні запитів, формуванні адженди, нагадуванні, що і кому я обіцяв… Також активно формуємо команду заступників. З першими новинами стосовно цього повернуся вже найближчими днями, - написав Лісовий.

За словами міністра, комунікація МОН має бути переосмислена, стати ближчою до дітей, студентів, учителів, батьків і науковців. Оксен Лісовий заявив, що його команда готова до трансформацій міністерства і “сміливих кроків”. 

28 березня Кабінет міністрів призначив Дмитра Завгороднього заступником міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Олександра Костюченка та Олексія Шкуратова звільнили в посад заступників міністра.

21 березня Верховна Рада призначила Оксена Лісового на посаду міністра освіти і науки України замість Сергія Шкарлета. 23 березня він подав свою дисертацію на перевірку до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Лісовий пообіцяв відмовитися від ученого ступеня кандидата наук у разі виявлення порушень академічної доброчесності.