14 липня
Завантажити ще

Кабмін призначив міністру освіти Лісовому заступника з цифровізації

Кабмін призначив міністру освіти Лісовому заступника з цифровізації
Фото: facebook.com/zavgorodnyi

Кабінет міністрів призначив нового заступника міністра освіти і науки, ще двох - звільнив із цієї посади. Про це 28 березня повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук. Заступником нового міністра освіти і науки Оксена Лісового став Дмитро Завгородній.

- Призначено Завгороднього Дмитра Володимировича заступником Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, - написав Мельничук у телеграм-каналі.

До цього Завгородній був генеральним директором директорату цифрової трансформації Міністерства освіти і науки.

Кабінет міністрів звільнив заступника міністра освіти і науки Олександра Костюченка та заступника міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова. Костюченко був призначений на посаду заступника міністра лише у січні 2022 року, але в міністерстві він почав працювати ще в 2010 році. Шкуратов працював заступником міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції з серпня 2021 року.

Також Кабмін погодив призначення Станіслава Петрова заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. А також звільнення Павла Козирєва  з посади заступника міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Він займав цю посаду з листопада 2022 року.

21 березня Верховна Рада призначила Оксена Лісового на посаду міністра освіти і науки України. Він прийшов замість Сергія Шкарлета, який очолював МОН з грудня 2020 року. Михайло Федоров став віцепрем'єр-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій.