4 жовтня
Завантажити ще

Зеленський про поїздку на Сумщину: вручив Охтирці нагороду "Місто-герой" та провів нараду з місцевою владою

Зеленський про поїздку на Сумщину: вручив Охтирці нагороду
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський записав традиційне звернення до українців. У ньому він підбив підсумки своєї поїздки до Сумської області, яка межує з Росією і перебуває під обстрілами.

- Враження – особливі. Регіон – поряд із ворогом. Загроза – постійна. Обстріли нашого прикордоння постійні. Але життя, наші люди очевидно сильніше за будь-які страхи. Відновлення продовжується, бізнес поступово повертається, люди відбудовують життя, - сказав Зеленський.

Під час візиту на Сумщину президент вручив Охтирці нагороду "Місто-Герой", а Тростянець привітав із річницею деокупації.

- Мав честь передати Охтирці спеціальну відмінність міста-героя. Міста, своїм опором допомогло врятувати Східну та Центральну Україну. Привітав Тростянець із річницею звільнення від окупанта. Провів нараду з представниками місцевої влади Сумщини та Чернігівщини. Є питання, які потребують вирішення. Будуть вирішені, - наголосив він.

Також глава держави провів нараду з командувачами, які відповідають безпосередньо за захист Сумщини та Чернігівщини. На ньому він обговорив із головою прикордонної служби захист українських областей та посилення кордонів.