20 червня
Завантажити ще

Україна вперше отримала від Німеччини бронемашини Dachs

Україна вперше отримала від Німеччини бронемашини Dachs
Фото: facebook com/combatcameraeurope.pictures

Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги, до яких уперше увійшли три броньовані інженерні машини Dachs. Як повідомляється на сайті Федерального уряду ФРН, крім них в пакет допомоги увійшли також 70 кулеметів MG3, що встановлюються на танках Leopard, БМП Marder і Dachs.

Українські військові також отримали запасні частини для танків Leopard та бронемашин Marder і 30 систем виявлення безпілотників. Загалом Україна наразі має таких 90 систем.

Передані ситеми виявлення дронів і Dachs поставлені промисловістю, все інше - із запасів Бундесверу. Загальна вартість окремих ліцензій, виданих урядом ФРН на експорт товарів військового призначення для України в період з 1 січня 2022 року до 20 березня 2023 року, становить понад 2,7 млрд євро.

Раніше до угоди щодо постачання Україні боєприпасів приєдналась Іспанія. Проєкт фінансуватиметься Європейським фондом миру. Він сприяє вирішенню проблеми з нестачею боєприпасів для ЗСУ, а також збільшить можливості європейської промисловості для задоволення нинішніх та майбутніх потреб.