8 червня
Завантажити ще

На прикордонні Чернігівщини розставлять додаткові ППО та посилять артилерію

На прикордонні Чернігівщини розставлять додаткові ППО та посилять артилерію

У Чернігівській області відбулася нарада з питань посилення захисту громадян, які мешкають у прикордонних населених населених пунктах. Цей район перебуває під постійним обстрілом росіян.

- Ми розуміємо, що ворог не залишив своїх намірів завдавати вогняної поразки щодо цивільних об'єктів. Тому нам необхідно зробити все можливе для того, щоб місцеве населення, яке проживає у прикордонних Чернігівській області, не зазнавало ворожих обстрілів. Ми визначили конкретні заходи, які надалі втілюватимемо в життя, - заявив Наєв.

Як зазначив голова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус, майже щодня 34 населені пункти зазнають ворожих обстрілів. Він підкреслив, що в прикордонних селах і містах зараз перебувають 665 дітей - місцева влада вмовляє їхніх батьків евакуюватися.

За підсумками наради командувач Об'єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв звернувся до головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з проханням про виділення додаткових сил та засобів ППО, а також посилення артилерійської розвідки для потреб Чернігівської області. Також учасники наради визначились із пріоритетами, спрямованими на зменшення втрат серед мирних громадян та протидію руйнуванню житлових будинків та критичних об'єктів.