Завантажити ще

Трамп заявив, що найближчими днями його заарештують і закликав американців вийти на протести

Трамп заявив, що найближчими днями його заарештують і закликав американців вийти на протести
Фото: facebook.com/DonaldTrump

Колишній президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що 21 березня силовики його заарештують у справі виплати грошей за мовчання жінкам, які заявили про сексуальні контакти з ним. Про це пише Associated Press.

- Тепер незаконні витоки з корумпованої та високополітизованої окружної прокуратури Манхеттена, яка дозволила зібрати нові записи про насильницькі злочини і чий лідер фінансується Джорджем Соросом, вказують на те, що хоч жодний злочин не може бути доведений і заснований на старій інформації та є повністю розвінчаною казкою. Республіканського кандидата і колишнього президента США буде заарештовано у вівторок цього тижня, - написав Трамп у соцмережі Truth.

Також екс-президент США закликав мешканців країни вийти на масові протести.

- Протестуйте, станемо знову нацією!, - наголосив він.

У своєму зверненні Трамп не повідомив, звідки з'явилася інформація про його можливий арешт, але видання пише, що нібито правоохоронці в Нью-Йорку проводять підготовчі заходи щодо безпеки на випадок звинувачень колишньому американському лідеру.

Йдеться про справу, пов'язану з виплатами за мовчання колишній порноакторці Стефані Кліффорд, яка заявила, що мала сексуальні контакти з Трампом. За даними ЗМІ, у розпал президентської кампанії 2016 року адвокат політика Майкл Коен заплатив їй 130 тисяч доларів за нерозголошення цієї інформації. У листопаді 2022 року окружна прокуратура в Нью-Йорку викликала екс-президента на допит у цій справі, але звинувачень політику не висунула.