3 червня
Завантажити ще

Трампа звинуватили у прихованні сотні дорогих подарунків від керівників інших країн

Трампа звинуватили у прихованні сотні дорогих подарунків від керівників інших країн
Фото: facebook.com/DonaldTrump

Колишнього американського лідера Дональда Трампа звинуватили у тому, що він не зареєстрував понад сто подарунків від іноземних урядів та керівників держав на загальну суму близько 291 тисяч доларів. Про це свідчить доповідь комітету палати представників США з нагляду.

У документі йдеться, що до незареєстрованих подарунків Трампа входили, зокрема, золоті ключки для гольфу від екс-прем'єра Японії Сіндзо Абе і шовковий килим від президента Узбекистану Шавката Мірзієєва. Крім того, зять Дональда Трампа, Джаред Кушнер, отримав від принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Салмана кинджал та два набори мечів.

В даний час закон США про іноземні подарунки та прикраси забороняє президентам і федеральним чиновникам привласнювати іноземні подарунки дорожче за 415 доларів. За законом, такі подарунки мають передаватися на зберігання державі.

17 березня Y ouTube відновив аккаунт колишнього президента США Дональда Трампа, який був два роки заблокований після штурму Капітолію. Також раніше Facebook розблокував сторінку Трампа.