27 травня
Завантажити ще

За ексміністра Пивоварського внесли заставу у 10 мільйонів гривень

За ексміністра Пивоварського внесли заставу у 10 мільйонів гривень

За колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського внесли заставу у розмірі 9,997 мільйона гривень, призначену Вищим антикорупційним судом. Про це він повідомив у Фейсбуці.

- Заставу внесено. Суд підтвердив отримання. Дякую всім, хто вніс за мене заставу, і тим, хто набрав/написав, що готовий допомогти у цьому питанні! Ваші слова підтримки, підкріплені вчинками (маються на увазі миттєве внесення застави), дають змогу відстоювати свою власну правоту надалі. Мабуть, у цьому житті я все ж таки роблю правильні речі!, - написав екс-міністр.

Колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського підозрюють у зловживанні, яке завдало шкоди державі понад 30 мільйонів доларів. За версією слідства, у липні 2015 року чинний на той момент міністр разом зі своїм заступником віддали наказ зі збору коштів із суден у морському порту «Південний». У ході розслідування детективи встановили, що наказ було ухвалено без належного економічного обґрунтування та всупереч зауваженням департаменту економіки та фінансів Мінінфраструктури та ДП «АМПУ».

22 лютого САП повідомила Пивоварскому про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу "Зловживання службовим становищем". 16 березня ВАКС обрав йому запобіжний захід у вигляді застави у розмірі майже 10 мільйонів гривень.