Завантажити ще

До Києва прибув прем’єр-міністр Латвії

До Києва прибув прем’єр-міністр Латвії
Фото: twitter.com/krisjaniskarins

У четвер, 16 березня, прем’єр-міністр Латвії Кріш’яніс Каріньш прибув до Києва. Про це політик повідомив на своїй сторінці в твітері.

- Відвідую Київ, щоб підтвердити непохитну підтримку Латвією України так довго, як це буде потрібно. Перемога України має вирішальне значення для вільної Європи, - написав він.

Це перший візит прем’єр-міністра Латвії в Україну з початку повномасштабного вторгнення РФ. В той же час 3 березня в Київ з візитом приїжджав президент Латвії Егілс Левітс.   

Раніше Каріньш наголошував, що після закінчення бойових дій Україна має стати членом НАТО з усіма належними гарантіями безпеки, щоб запобігти новій війні. На його думку, ЄС вже у цьому році має розпочати з Україною переговори про членство, не чекаючи на завершення війни.

Не тільки Левітс

Зранку 16 березня в Україну прибула також міністр культури Хорватії. Про це в твітері повідомив Олександр Ткаченко.

- Радий вітати мою колегу міністерку культури Хорватії Ніну Обулєн Коржінек та її команду. Це знаковий та символічний візит для нас.  Вдячний  за співпрацю між українськими та хорватськими інституціями у сфері збереження та відновлення культурної спадщини України. Попереду день обміну безцінним досвідом та знайомства з Україною, - написав міністр культури та інформаційної політики України. 

Обулєн Коржінек в Києві. Фото: https://t.me/otkachenkokyiv/3208

Обулєн Коржінек в Києві. Фото: https://t.me/otkachenkokyiv/3208

Новини по темі: візит Латвия