Завантажити ще

Резніков - про вибухи на «Північних потоках»: Комплімент, але це не ми

Резніков - про вибухи на «Північних потоках»: Комплімент, але це не ми
Фото: TT News Agency/Fredrik Sandberg via REUTERS

Україна не має відношення до вибухів на газопроводах «Північний потік». Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков, повідомив Укрінформ. У Стокгольмі перед початком неформальної зустрічі міністрів оборони країн-членів ЄС Резніков висловив впевненість, що під час офіційного розслідування будуть встановлені всі деталі інциденту.

- Для мене це доволі дивна історія, яка не має нічого спільного з нами. Я думаю, що офіційне розслідування, що проводиться відповідними владними структурами, виявить всі деталі. Це було б певним компліментом для наших спеціальних сил, але це не наші дії, - сказав він.

7 березня причетність України до інциденту із «Північними потоками» спростував радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у твіттері. У вівторок видання The New York Times написало про причетність «проукраїнських груп» до вибухів. В уряді Німеччини зазначили, що результатів офіційного розслідування поки немає.

Наприкінці вересня 2022 року на трубопроводах "Північний потік" та "Північний потік-2" біля острова Борнхольм у Балтійському морі сталися вибухи. На чотирьох ділянках газопроводів у виключних економічних зонах Данії та Швеції розпочався витік. У ЄС це визнали диверсією, розслідуванням займаються Швеція, Німеччина та Данія. Прокуратура Швеції повідомила про сліди вибухівки на кількох об’єктах.