27 травня
Завантажити ще

У ОП спростували причетність України до диверсій на "Північних потоках"

У ОП спростували причетність України до диверсій на
Фото: REUTERS

Україна не має жодного відношення до підривів газопроводу " Північний потік " в акваторії Балтійського моря. Про це повідомив у своєму Твіттері радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

- Хоча мені подобається збирати кумедні теорії змови про український уряд, я маю сказати: Україна не має нічого спільного з аварією в Балтійському морі і не містить інформації про "проукраїнські диверсійні групи". Що сталося із газопроводами Nord Stream? "Потонули", як кажуть у самій РФ, - написав представник ВП.

Про те, що за вибухом газопроводів "Північні потоки" у Балтійському морі можуть стояти неурядові групи, до складу яких входять росіяни та українці заявило видання The New York Times. Йдеться про інцидент, який стався наприкінці вересня на глибині близько 70 метрів неподалік датського острова Борнхольм у Балтійському морі. Тоді обидва газопроводи, що проходять дном Балтійського моря біля берегів Швеції та Данії, не працювали, але були заповнені технічним газом.

За кілька днів фахівцями було зафіксовано чотири витоки. У Швеції заявили, що на маршрутах залягання трубопроводів сталися підводні вибухи - на місці чп було знайдено залишки вибухівки.