Завантажити ще

В Держдепі прокоментували страту українського полоненого: РФ має бути соромно

В Держдепі прокоментували страту українського полоненого: РФ має бути соромно
Фото: twitter.com/vi_snowking

Кадри страти беззбройного українця після того, як він виголосив "Слава Україні", вражають своїм варварством. Росії має бути соромно за себе. Як пише CNN, таким чином вбивство українського військовослужбовці прокоментував речник державного департаменту США Нед Прайс.

- Жахливі кадри страти беззбройного українця після того, як він виголосив просте привітання "Слава Україні", просто вражають своїм варварством. Ми вважаємо, що Росії має бути соромно…На жаль, це, напевно, не останній випадок, який фіксують наші українські партнери щодо потенційних воєнних злочинів, яких зараз налічується десятки тисяч, – сказав Прайс.

Він додав, що зафільмоване звірство російських військ свідчить про те, як Росія "нехтує основними правилами війни, елементарною людяністю, елементарною порядністю»

 Мова йде про відео страти, йомовірно, солдата 30-ї механізованої бригади ЗСУ Тимофія Шадури, який вважався зниклим безвісти 3 лютого після боїв поблизу міста Бахмут на сході країни. За даними ГУР, росіяни свідомо записали страту та оприлюднили її. Таким чином ворог в черговий раз намагався залякати українців.