2 червня
Завантажити ще

Новий директор НАБУ заявив, що корупціонери мають боятися Бога та бюро

Новий директор НАБУ заявив, що корупціонери мають боятися Бога та бюро
Фото: facebook.com/Семен Кривонос

Новопризначений директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Семен Кривонос записав відеозвернення. На своїй сторінці у фейсбуці він заявив, що буде відкритим для журналістів, а також домагатиметься, щоб корупціонери боялися Бога, народу та НАБУ.

- Я залишатимусь відкритим для  громадянського суспільства, професійних організацій, журналістів, міжнародних партнерів. Я докладу зусиль для збереження незалежності та розбудови інституції. Основним показником ефективності буду вважати, коли кожен корупціонер, перед тим як лише подумати про те, щоб вчинити корупційний злочин, буде боятись Бога, народу України та НАБУ, - сказав Кривонос.

Семен Кривонос подякував конкурсній комісії, прем'єр-міністру та уряду за своє призначення. Команду НАБУ він назвав професійною та злагодженою.

Імʼя нового директора НАБУ назвали на позачерговому засідання уряду 6 березня. З травня 2021 року Кривонос очолював Державну інспекцію архітектури та містобудування України. Прем'єр Денис Шмигаль закликав Семена Кривоноса призначити своїми заступниками Сергія Гупяка та Романа Осипчука, які також увійшли до фінальної трійки конкурсу.

НАБУ працює без постійного керівника з квітня 2022 року після завершення повноважень першого директора Артема Ситника. Його обов’язки виконував перший заступник Гізо Углава.

Новини по темі: НАБУ