Завантажити ще

Новим директором НАБУ став Семен Кривонос

Новим директором НАБУ став Семен Кривонос
Фото: https://t.me/Pravda_Gerashchenko/66099

Вдень у понеділок, 6 березня, Кабінет міністрів призначив нового очільника Національного антикорупційного бюро (НАБУ). Як повідомив в соцмережах прем’єр-міністр Денис Шмигаль, ним став Семен Кривонос.

- Щойно на позачерговому засіданні призначили очільником бюро Семена Кривоноса. Цьому процесу передував прозорий конкурс, за підсумками якого комісія, що, зокрема, складалась і з міжнародних партнерів, визначила трьох кандидатів на посаду директора НАБУ. Тепер Україна виконала всі сім рекомендацій ЄС, які були визначені при отримані статусу кандидата. Це демонструє нашу цілеспрямованість вже цього року перейти до початку перемовин про вступ , - написав Шмигаль.

Він додав, що із призначення директора НАБУ Україна маємо «повністю сформовану та незалежну антикорупційну інфраструктуру».

Семен Кривонос очолює Державну інспекцію архітектури та містобудування. У 2016 році він став переможцем конкурсу на керівника Одеського територіального осередку НАБУ, але відмовився від посади після скандалу з декларуванням статків.

Новини по темі: НАБУ Денис Шмигаль