Завантажити ще

Конкурс на директора НАБУ: комісія обрала трьох переможців

Конкурс на директора НАБУ: комісія обрала трьох переможців
Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

Конкурсна комісія на вибір директора НАБУ обрала трьох претендентів на цю посаду. Тепер переможця має обрати Кабмін. Про це повідомляє Facebook-сторінка Національного антикорупційного бюро, яка опублікувала результати голосування комісії.

– Завданням комісії було оцінити чесність, професійний досвід, знання та якості кандидатів з метою визначення трьох фіналістів. Забезпечити прозорий та справедливий підхід до відбору нового Директора НАБУ та служити незалежним арбітром для учасників конкурсу, - зазначили у віомстві.

Зокрема, на першому етапі збору документів було отримано 78 пакетів документів, опрацьовано на відповідність вимогам конкурсу та допущено до наступного етапу 74 кандидати. При цьому другий етап складався з серії тестів, як тестування на знання законодавства та загальні здібності та навички, оцінка особистісних компетенцій та виконання практичного завдання. Після чого за результатами всіх тестувань та практичних завдань на третьому етапі залишився 21 кандидат.

Фінальний етап передбачав співбесіду на чесність та професійну компетентність. Як результат, комісія відібрала трьох найкращих кандидатів.

Як повідомили у конкурсній комісії, кандидатами, серед яких Кабмін обиратиме директора НАБУ, стали Гуп'як Сергій, Кривоніс Семен, Осипчук Роман. Гуп'як є начальником 4-го слідчого відділу Теруправління Держбюро розслідувань у Хмельницькому, а у ДБР працював в органах прокуратури. Кривоніс – керівник Державної інспекції архітектури та містобудування. 2016 року він став переможцем конкурсу на керівника Одеської територіальної організації НАБУ, але відмовився від посади після скандалу із декларуванням майна. А Роман Осипчук очолює Управління внутрішнього контролю НАБУ, а у 2004-2015 роках працював у підрозділах Держслужби по боротьбі з економічною злочинністю Управлінь МВС у Луганській та Київській областях.

Новини по темі: НАБУ конкурс комісія