26 вересня
Завантажити ще

ГУР про нагороду блогерці Ксюші Манекен: Інколи розвідка виконує вкрай специфічні завдання

ГУР про нагороду блогерці Ксюші Манекен: Інколи розвідка виконує вкрай специфічні завдання
Фото: instagram.com/maneken007/

Головне управління розвідки залучає до виконання завдань людей різних професій та навичок. Так у ГУР прокоментували скандальну історію з нагородою "за сприяння вийськовій розвідці" блогерці та колишній ескортниці Ксюша Манекен (Оксана Волощук). 

- Завдання Головного управління розвідки МО України виконують багато публічних та непублічних людей, які не афішують свою діяльність. Воєнна розвідка - особливо в країні, яка воює - це специфічна структура, що виконує інколи вкрай специфічні завдання. Зі зрозумілих причин, розвідка не може розкривати всі методи своєї діяльності на широкий загал. Зважаючи на особливості певних завдань, для їхнього виконання структура може залучати дуже різних людей, різних професій, статусу, з особливими навичками. На щастя, дуже різні представники нашого суспільства готові допомагати Україні. Водночас неправильно публікувати усі інструменти досягнення поставлених завдань, принаймні, до перемоги, - пояснили у ГУР. 

3 березня Ксюша Манекен виклала у сторіз Інстаграм фото ордену від ГУР, яку отримала у жовтні 2022 року. Манекен опублікувала інформацію про нагороду одразу після зустрічі блогерів із заступником голови Офісу президента Михайлом Подоляком, тому частина людей помилково подумала, що нагороди роздавали блогерам на цій зустрічі. 

Хвиля обурення піднялась через рід діяльності дівчини - в інтерв'ю Раміні Есхакзай у 2020 році Манекен зізналася, що з 19 до 22 років займалася ескортом, а пізніше відкрила шлюбну агенцію. В Інстаграм блогерка публікує здебільшого еротичні фото.

Також Манекен пригадали її слова у 2015 році, що "неважливо, чий Крим". Блогерка виправдала цю заяву тим, що на той момент у неї не було достатньо інформації, щоб розібратися у ситуації, тому що "Порошенко був із тих президентів, який освітлював лише ті події, які йому були вигідні". Через декілька годин Манекен видалила це відеозвернення та опублікувала лаконічний пост із вибаченнями, де сказано, що багато років тому вона "була не права щодо своєї думки щодо Криму".

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ксюша Манекен 🇺🇦 (@maneken007)

Новини по темі: Блогери Міноборони