Завантажити ще

Подоляк прокоментував скандальну зустріч із блогерами в Офісі президента

Подоляк прокоментував скандальну зустріч із блогерами в Офісі президента

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що блогерів запросили на зустріч, щоб налагодити комунікацію, а не відзначити за якісь досягнення.

- Кожен інфлуенсер – це окремий канал інформації для своєї аудиторії, яка вимірюється сотнями, тисячами та мільйонами людей. На мій погляд, спільнота блогерів має бути на одній хвилі – продержавницькій і проукраїнській. Мета зустрічей – налагодити комунікацію з інфлуенсерами, розповісти про інформаційну гігієну, етичний складник комунікації в період війни та обговорити, яким чином вони можуть бути корисні для боротьби з гібридними загрозами Рф. Не всі однаково розуміють природу війни і тих подій, які відбуваються. Тому мають право на питання, щоб позиції стали більш структурованими, - написав Подоляк. 

Радник голови Офісу президента підкреслив, що під час зустрічі блогерам не вручали нагороди, маючи на увазі скандал із Ксюшею Манекен, яка опублікувала фото ордену від ГУР за "сприяння військовій розвідці".

- Ні Офіс Президента, ні я особисто, зрозуміло, не давали жодних нагород присутнім блогерам. Тим більше «нагород інших відомств». Це абсолютно неможливо. За нагородження військових і волонтерів відповідають різні відомства. Тому поставте на цьому величезну крапку. Планую та проводжу безліч непублічних зустрічей із різними представниками впливу в українських соцмережах. Учора відбулася одна з них. Тому не треба конспірології там, де її немає. Подібні зустрічі не є елітарними чи для відзначення якихось досягнень – для цього є українське суспільство, яке саме може дійти висновків, хто та чим займається під час війни. Наше завдання – вести роз’яснювальну роботу, залучаючи всі можливі інструменти, - пояснив Подоляк. 

На зустрічі були присутні Саша Бо, Євген Таллер, Ксюша Манекен, Настя Єлісєєва, Таня Парфільєва, Микита Добринін. 

Новини по темі: Блогери Михайло Подоляк