Завантажити ще

Байден упевнений, що Китай не постачає зброю Росії.

Байден упевнений, що Китай не постачає зброю Росії.

Сполучені Штати не бачать фактів передачі Китаєм летальної допомоги Росії для застосування у війні проти України. Про це повідомив президент країни Джо Байден в інтерв'ю " ABC News ".

- Я не чекаю, ми цього ще не бачили. Я не чекаю серйозної ініціативи з боку Китаю щодо постачання зброї Росії, - сказав Байден.

Як зазначив американський лідер, у разі передачі зброї РФ Китай очікують на серйозні наслідки у вигляді жорстких санкцій. Про це він уже попередив китайського лідера.

- У мене була дуже відверта розмова із Сі Цзіньпіном з цього питання. І я зауважив йому: Це не загроза, це просто твердження, заява про те, що, на мою думку, є реальним. Ви бачили, що сталося, коли решта світу, зокрема Європа, яка відчула жорстокість Путіна в Україні. Я сказав: "Якщо ви втягнетеся в таку ж жорстокість, підтримаєте ці звірства, ви можете відчути такі ж наслідки", - наголосив президент США.

Також президент США попередив, що суворі санкції буде введено проти кожної країни, яка перетне "червону лінію" і направить летальну допомогу РФ для ведення війни проти України.