23 вересня
Завантажити ще

Канада ввела санкції проти помічника Путіна, родини Медведєва та заступника Мішустіна

Канада ввела санкції проти помічника Путіна, родини Медведєва та заступника Мішустіна

Влада Канади ухвалила рішення про розширення санкцій проти Росії в річницю війни в Україні. Під обмеження потрапили ще 122 фізичні та 63 юридичні особи. Про це повідомляє сайт уряду країни.

- Канада вводить санкції проти 122 осіб, у тому числі депутатів нижньої палати російського парламенту, які проголосували за закон, пов'язаний із вторгненням та спробою анексії чотирьох областей України, - йдеться у повідомленні.

Серед росіян, які потрапили під санкції, - російські віце-прем'єри, міністри та інші співробітники апарату президента Росії та російських збройних сил, а також члени сімей осіб, які попадали під обмеження раніше. Так, список підсанкційних осіб поповнили помічник президента РФ Володимира Путіна Максим Орєшкін, дружина та син заступника голови Ради безпеки Росії Дмитра Медведєва - Світлана Медведєва та Ілля Медведєв, а також заступники глави російського уряду Михайла Мішустіна.

Під санкції Канади також потрапили 13 федеральних російських установ, включаючи обидві палати парламенту, політпартію диктатора "Єдина Росія", Федеральне бюро безпеки, Росфінмоніторинг та її директор. Також обмеження введено Оттавою проти 50 компаній та 7 топ-менеджерів, які беруть участь в оборонній промисловості РФ, включаючи виробництво танків, ракет та систем озброєння, які використовуються російськими військами для атак по Україні.

Згідно з заявою, Канада також заборонила експорт до Росії певних хімічних елементів для використання в електроніці. Крім того, уряд країни запровадив заборону на імпорт, купівлю або придбання російської зброї, боєприпасів та інших озброєнь, де б вони не знаходилися чи оброблялися, з Росії чи від будь-якої особи в Росії.