15 червня
Завантажити ще

Резніков: Антикремлівська коаліція з 54 країн розуміє необхідність контрнаступу України

Резніков: Антикремлівська коаліція з 54 країн розуміє необхідність контрнаступу України
Фото: REUTERS/Johanna Geron

Антикремлівська коаліція складається з 54 країн, і вона не схиляє Україну до переговорів із Росією. Про це міністр оборони України Олексій Резніков повідомив в інтерв’ю телеканалу FREEДОМ.

- По суті антикремлівська коаліція вже складається з 54 країн. Стільки делегацій було під час зустрічі спочатку на полях “Рамштайну”, а оскільки це відбувалося в Брюсселі, то крім зустрічі в межах “Рамштайну” там ще була зустріч міністрів оборони країн НАТО. Це теж була велика зустріч, Україна була запрошена як гість на почесному місці, - розповів він.

Очільник Міноборони запевнив, що під час засідань “Рамштайну” жодні політичні питання, зокрема щодо перемовин із РФ, не обговорюються.

- Обговорюється допомога Україні зброєю, запуски військово-промислового комплексу, щоб вони виготовляли снаряди, зброю, поповнювали свої склади, щоб поліпшити наші спроможності, і всі розуміють, що нам потрібно йти в контрнаступ, - заявив Резніков.

Дев’ята зустріч у форматі “Рамштайні” пройшла 14 лютого у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі. У її межах відбувалися двосторонні зустрічі міністра оборони України з колегами.