Завантажити ще

Байден прилетів до Варшави, зустрічав його не Дуда

Байден прилетів до Варшави, зустрічав його не Дуда
Фото: twitter.com/prezydentpl

Джо Байден прилетів до Варшави пізно ввечері у понеділок. В аеропорту імені Шопена американського лідера зустріли від імені президента Польщі Анджея Дуди голова його Канцелярії Гражина Ігначак-Бандич, а також голова Управління міжнародної політики Марцін Пшидач. Про це повідомили на сайті польського президента.

Президент США прибув на запрошення президента Польщі Анджея Дуди. Другий візит Байдена за рік у польського лідера назвали символом найінтенсивніших польсько-американських відносин в історії. Першим та головним пунктом офіційної програми стане зустріч лідерів у вівторок у Президентському палаці у Варшаві. Офіційна церемонія зустрічі президента США відбудеться о 12.50 (13.50 за Києвом).

Важливим елементом візиту Джо Байдена до Польщі стане його виступ о 17.30 (18.30 за Києвом) у саду Королівського замку у Варшаві. Захід буде відкритим.

Наступного дня, 22 лютого, президент США візьме участь як спеціальний гість у саміті «Бухарестської дев'ятки». Переговори охоплюватимуть, серед іншого, зміцнення східного флангу НАТО та подальшу підтримку України. Нині головування у B9 займає Словаччина. До саміту приєднаються президенти Румунії та Словаччини. "Бухарестська дев'ятка" (B9) була створена з ініціативи Польщі та Румунії, до якої входять країни, розташовані на східному кордоні НАТО. А саме Болгарія, Чехія, Естонія, Литва, Латвія, Польща, Румунія, Словаччина та Угорщина.

Офіційний візит Джо Байдена до Польщі триває з 20 до 22 лютого. Зранку 20 лютого президент США прибув до Києва з неанонсованим візитом. У понеділок увечері він поїздом Укрзалізниці дістався Польщі, а до Варшави - літаком. У поїзді УЗ американський лідер залишив підписану листівку. На ній висловлено подяку компанії за допомогу США Україні.

Автограф Байдена для УЗ. Фото: t.me/UkrzalInfo

Автограф Байдена для УЗ. Фото: t.me/UkrzalInfo

Новини по темі: Польща Джо Байден