Завантажити ще

Нардепу Королевській, яка хоче скласти мандат, повідомили про підозру

Нардепу Королевській, яка хоче скласти мандат, повідомили про підозру
Фото: zn.ua/

Народному депутату від забороненої в Україні партії "ОПЗЖ" Наталії Королевській повідомили про підозру. Слідчі вважають, що народна обраниця внесла недостовірні дані до електронної декларації. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

- Народний депутат у декларації за 2020 рік не вказала дві земельні ділянки в Обухівському районі загальною площею 0,829 га та вартістю понад 2,5 млн грн, а також житловий будинок та земельну ділянку, розташовані у Московській області РФ, вартістю майже 1,8 млн грн, – повідомили у САП.

Як зазначили у відомстві, сума незадекларованих об'єктів нерухомого майна становить понад 4,315 млн грн, що перевищує 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Дії депутата кваліфіковані за ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу "Декларування недостовірної інформації". Зважаючи на те, що місцезнаходження нардепа не встановлено, про підозру їй повідомлено заочно.

Наталія Королевська – нардеп від партії "ОПЗЖ", діяльність якої в Україні заборонили. З початку вторгнення РФ більшість нардепів цієї політсили покинули нашу країну, а деякі - потрапили під санкції РНБО. Наприкінці січня стало відомо, що Королевська та її чоловік Юрій Солод, написали заяву на складання депутатських повноважень.