Завантажити ще

Україна повернула додому ще 101 полоненого, серед них - захисники "Азовсталі"

Україна повернула додому ще 101 полоненого, серед них - захисники
Фото: t.me/ermaka2022

Україна та Росія провели черговий обмін полоненими, під час якого додому повернулися 100 наших захисників та 1 цивільний. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі голова Офісу президента Андрій Єрмак.

– Продовжуємо повертати українців із полону. Сьогодні додому їдуть 100 наших воїнів та 1 цивільний. Серед звільнених бійців – нацгвардійці, прикордонники та військові ЗСУ, – повідомив Єрмак.

За його словами, серед українців, що повернулися з російського полону, 94 захисники Маріуполя, включаючи 63 воїнів з "Азовсталі". Багато хто з героїв отримав поранення різного ступеня тяжкості. 

За даними Координаційного штабу поводження з військовополоненими, єдиним цивільним, що повернувся, виявився заступник міського голови тимчасово окупованого Енергодара Іван Самойдюк. Його російські окупанти викрали 19 березня.

- Він не зламався, відмовився співпрацювати з ворогом і був викрадений окупантами 19 березня минулого року на блокпосту біля Благовіщенки. Після 333 днів неволі він повертається до рідних та близьких, - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що в рамках обміну полоненими додому повернули 46 морпіхів, 29 прикордонників, 12 нацгвардійців, 8 бійців ЗСУ та 5 – з ТРО.