Завантажити ще

Глава МЗС Ізраїлю прибув до Києва і зустрінеться з президентом Зеленським

Глава МЗС Ізраїлю прибув до Києва і зустрінеться з президентом Зеленським
Фото: t.me/ambassador_brodsky

Міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен прибув до України. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив посол Ізраїля в Україні Михайло Бродський, а також голова МЗС у твіттері.

– Я прибув до Києва для першого візиту міністра Ізраїлю до України від початку війни. Я зустрінуся з президентом Зеленським та міністром закордонних справ Кулебою, відкрию посольство Ізраїлю у Києві, яке повернеться до безперервної та повноцінної діяльності, відвідаю Бучу та Бабин Яр. Я прибув сказати: Ізраїль стоїть поряд з Україною та українським народом у важкий час, - написав Коен.

Видання The Times of Israel відзначило, що Елі Коен на сьогодні є найвищим ізраїльським чиновником, який відвідав Україну після вторгнення Росії майже рік тому. За даними ЗМІ, Коен також зустрінеться із єврейською громадою. Його візит розпочнеться з Бучі. Посольство Ізраїлю у Києві має намір запрацювати на постійній основі з початку повномасштабної війни.

Глава МЗС Ізраїлю вилетів із Туреччини, де був з одноденним візитом, у середу ввечері приземлився у Жешуві та сів на нічний потяг Перемишль - Київ. Елі Коен повернеться назад також нічним поїздом.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба запросив свого ізраїльського колегу до Києва у середині січня.

Новини по темі: Новини Ізраїлю