Завантажити ще

Франція та Канада закликали своїх громадян залишити територію Білорусі

Франція та Канада закликали своїх громадян залишити територію Білорусі

У французькому Міністерстві закордонних справ опублікували заяву, в якій просять своїх громадян негайно залишити територію Білорусі. Причиною назвали війну Росії проти України та закриття кордонів у країні. Про це повідомляється на сайті відомства.

- У контексті збройного наступу, започаткованого Росією проти України, та закриття білоруського повітряного простору, будь-які поїздки до Білорусі офіційно не рекомендуються, - заявили у МЗС Франції.

У відомстві пропонується французам залишити Білорусь автомобільним транспортом через пункти перетину кордону з Литвою, Польщею чи Латвією.

Слідом за Францією аналогічну заяву випустила влада Канади. На сайті уряду країни також наголосили, що здатність посольства Канади у Польщі надавати консульські послуги у Білорусі дуже обмежена.

- Варіанти перельотів із Білорусі дуже обмежені. Ситуація у Білорусі може ще більше погіршитися. Можливості посольства Канади в Польщі щодо надання консульських послуг у Білорусі вкрай обмежені. Якщо ви перебуваєте в Білорусі, ви повинні поїхати комерційним шляхом. Ви не повинні залежати від уряду Канади, щоб допомогти вам залишити країну, - йдеться у повідомленні.

Напередодні посольство США закликало своїх громадян залишити територію Росії. У дипвідомстві попередили американців, які перебувають на російській території, попередило про можливі теракти у Москві та Санкт-Петербурзі. США порадили своїм співвітчизникам скоригувати плани безпеки та продумати шляхи евакуації з Росії.

Новини по темі: Франція Білорусь Канада