27 травня
Завантажити ще

Подоляк: Україна у 2023 році отримає все необхідне для завершення війни

Подоляк: Україна у 2023 році отримає все необхідне для завершення війни
Фото: twitter.com/Podolyak_M

Україна у 2023 році отримає всі необхідні інструменти для завершення війни, включаючи далекобійні ракети та штурмову авіацію, запевнив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

- І штурмова авіація, і далекобійні ракети точно будуть, але це опція переговорів. У Європі є повне розуміння того, що потрібно прискорити фіналізацію війни, щоб Росія не могла перевести її на затяжну стадію. Тому ведемо переговори. Вони вкрай інтенсивні, – сказав Подоляк.

На його думку, вже незабаром Україна матиме розуміння, коли, як і в якому обсязі вона отримуватиме, окрім бронетехніки, і таке озброєння. Відповідаючи на запитання, чи буде достовірно надано авіацію та далекобійні ракети з боку партнерів у поточному році, Подоляк зазначив:

Подоляк запевнив, що всі необхідні інструменти для фіналізації війни, "включаючи далекобійні ракети та штурмову авіацію, Україна отримає у 2023 році". Водночас, за словами радника глави Офісу президента, було б некоректно запитувати в ультимативній формі партнерів про терміни надання того чи іншого озброєння одразу після того, як процес переговорів щодо цього чи інших видів озброєння лише перейшов до етапу напрацювання перших рішень.