27 вересня
Завантажити ще

Мер Парижа Анн Ідальго виступила у Київраді

Мер Парижа Анн Ідальго виступила у Київраді
Фото: t.me/semenovatut

Мер Парижа Анн Ідальго виступила у сесійній залі Київради. Про це у четвер, 9 лютого, повідомив Віталій Кличко.

- Мер Парижа Анн Ідальго виступає у сесійній залі Київради. Вона вдруге за час повномасштабної війни відвідує столицю України. Делегація прибула з допомогою - передали нашому місту 10 генераторів, - розповів мер Києва у своєму телеграм-каналі. 

За словами Кличка, мер Парижа підтвердила свою позицію щодо участі російських спортсменів в Олімпійських іграх, які у 2024 році відбудуться у столиці Франції.

- Ви цілком справедливо задавалися питанням про дозвіл, який місто, що приймає, могло б надати спортсменам, які є громадянами країни, що чинить найстрашніші воєнні злочини проти вашого населення. Ми вас розуміємо. Ось чому я хочу висловити вам своє переконання та свою волю: доки російські війська продовжуватимуть вас бомбардувати, націлюватися на ваше цивільне населення та вашу інфраструктуру, доки російські солдати окуповують вашу територію, я не хочу, щоб російські спортсмени брали участь у спортивних змаганнях. Це моє переконання як мера, як політичного лідера, як переконаної європейки. Я не сумніваюся, що Міжнародний олімпійський комітет зможе підтримати цю позицію, - процитував її Кличко.

Анн Ідальго - перша жінка на посаді мера Парижа. Вона прибула до Києва разом з командою, зокрема, зі своїм своїм заступником. 7 лютого мер Парижа Анн Ідальго сказала в інтерв'ю радіостанції France Info, що змінила свою пропозицію допустити росіян до Олімпіади під нейтральним прапором. Ідальго заявила, що "нейтральності не існує".