Завантажити ще

Суд залишив під вартою екс-нардепа Микитася, який намагався підкупити мера Дніпра

Суд залишив під вартою екс-нардепа Микитася, який намагався підкупити мера Дніпра

Вищий антикорупційний суд продовжив термін арешту колишньому народному депутату Максиму Микитасю, який пропонував хабар меру Дніпра Борису Філатову. Підозрюваного залишили під вартою ще на 2 місяці. Про це повідомляє прес-служба суду.

- 7 лютого колегія суддів ВАКС продовжила термін дії запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення 85 млн грн застави народному депутату України VIII скликання, звинуваченого у пропозиції голові міста Дніпра отримати 22 мільйони євро за сприяння у будівництві метрополітену. Дія запобіжного заходу продовжена ще на 2 місяці – до 07.04.2023, - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, також суд не задовольнив клопотання адвокатів Микитася щодо повернення обвинувального акта прокурору. Наступне засідання у справі призначено на 23 лютого.

У середині жовтня 2022 року Максиму Микитасю вручили підозру працівники НАБУ. Екс-нардеп запропонував меру Дніпра Борису Філатову рекордний хабар у 22 мільйони євро, щоб той уклав із підконтрольними Микитасю компаніями контракт з будівництва метрополітену в Дніпрі поза конкурсом. Тоді силовики порушили проти нього кримінальну справу, а ВАКС обрав бізнесмену запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.