Завантажити ще

Французький режисер Мішель Хазанавічус став послом United24

Французький режисер Мішель Хазанавічус став послом United24

До амбасадорів державної фандрейзингової платформи United24 приєднався французький режисер Мішель Хазанавічус. Він збиратиме гроші на відновлення нашої країни. Про це повідомив у традиційному зверненні президент Володимир Зеленський.

- Зустрівся сьогодні з послами нашої благодійної платформи United24 – нашою спортсменкою Еліною Світоліною та французьким режисером Мішелем Хазанавічусом. Мішель приєднався до послів і допомагатиме нам із відновленням. Це наш перший голос United24 у Франції, і я вірю, що цей голос буде сильним, – розповів Зеленський.

Як зазначив голова держави, за допомогою державної благодійної платформи вже вдалося акумулювати майже 300 мільйонів доларів. "Донати" на підтримку нашої країни та армії надходять від звичайних людей та компаній із понад ста країн світу.

У травні уряд ухвалив рішення про створення єдиного державного web-порталу для збору пожертв на підтримку України United24. Амбасадорами платформи вже стала низка знаменитостей. Серед них - екс-головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко, українська тенісистка Еліна Світоліна, американський інді-рок-гурт Imagine Dragons, американський актор Лів Шрайбер, зірка "Зоряних війн" Марк Хемілл, український боксер Олександр Усик та багато інших артистів та спортсменів.