Завантажити ще

Зеленський провів нараду з Будановим та військовими на тлі загрози повторного наступу РФ

Зеленський провів нараду з Будановим та військовими на тлі загрози повторного наступу РФ
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів низку нарад за участю представників військового керівництва та начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова. На порядку денному були питання щодо подальших планів росіян. Про це голова держави повідомив у вечірньому зверненні.

– Зберігаємо максимальну увагу на тому, що готують окупанти. І на тому, що потрібно нашим воїнам, щоби ефективно протистояти. Причому за всіма напрямками. Донеччина та схід, де гаряче, – я про них згадую щодня у таких зверненнях. Південь звучить рідше, хоча стратегічне значення цих напрямів не менше. А зміцнюємо державу по всьому периметру, – сказав Зеленський.

У своєму зверненні голова держави відмітив наших захисників, які обороняють українські території на двох напрямках.

- І я хочу сьогодні відзначити бійців за двома напрямками. Наших прикордонників, що воюють на Донбасі. За щоденну хоробрість та стійкість у боях. За результати. Луганський та Харківський прикордонні загони – я дякую вам, хлопці! Дякую всім нашим захисникам та захисникам, які забезпечують охорону півночі нашої держави, - наголосив він.

Володимир Зеленський також зазначив, що кожен напрямок має значення і зараз українська влада опрацьовує всі ворожі сценарії.