20 червня
Завантажити ще

Резніков прокоментував чутки про відставку з посади міністра оборони

Резніков прокоментував чутки про відставку з посади міністра оборони
Фото: facebook.com/reznikovoleksii

Олексій Резніков прокоментував чутки про відставку з посади міністра оборони. На прес-конференції в неділю, 5 лютого, він заявив, що залишається в команді президента і висловив упевненість у тому, що знайде собі застосування. Про це повідомили "Інтерфакс-Україна" та Укрінформ.

- Я в команді, буду робити все необхідне для нашої перемоги. Моя спеціалізація як юриста дозволяє мені думати оптимістично, що я точно знайду собі цікавий проєкт, який дасть нам змогу не просто перемогти у війні, а й покарати потім військово-політичне керівництво РФ, - сказав Резніков.

Він нагадав, що міністра оборони призначає та звільняє одна людина – верховний головнокомандувач, він же президент України. За Конституцією, глава держави дає подання на призначення міністра оборони, а Верховна Рада призначає.

У разі звільнення Резніков пообіцяв підтримати наступника, а також надати міністрам оборони, з якими має особисту комунікацію "на рівні телефону, без протоколів, без усього".

Вранці 5 лютого нардеп Ярослав Железняк написав у своєму телеграм-каналі, що Міноборони може очолити голова ГУР Кирило Буданов. УП також повідомила про такий варіант, пославшись на співрозмовників в ОП, Кабміні та силових відомствах.

2 лютого Печерський районний суд Києва заарештував із альтернативою застави у 400 млн грн колишнього заступника міністра оборони В'ячеслава Шаповалова. Співробітники ДБР 1 лютого повідомили йому про підозру у закупівлі продуктів за завищеними цінами та неякісної амуніції на суму понад 1 млрд грн.