22 вересня
Завантажити ще

У клініці спростували заяву прибічників Саакашвілі про його переведення до реанімації

У клініці спростували заяву прибічників Саакашвілі про його переведення до реанімації
Фото: tvpirveli.ge

У тбіліській приватній клініці «Вівамед» не підтвердили заяву прибічників Міхеїла Саакашвілі про те, що його перевели до реанімації. Директор клініки Ніно Надирадзе сказала у коментарі TV Pirveli, що колишній президент Грузії перебуває у палаті. Також про це кореспондентові телеканалу заявила медсестра.

Про те, що Саакашвілі потрапив до реанімації 31 січня, повідомили депутат Національних зборів Георгій Чаладзе та адвокат Шалва Хачапурідзе. Останній розповів журналістам, що лікар експрезидента повідомив йому, що Міхеїла Саакашвілі переводять до реанімації.

Мати Міхеїла Саакашвілі Гіулі Аласанія розповіла, що на світанку він знепритомнів у ванній, пише "Грузія Online". За її словами, незважаючи на те, що коронавірусна інфекція минула, у політика й досі висока температура.

Голова "Єдиного національного руху" Леван Хабеїшвілі заявив, що опозиційна партія відмовиться від мандатів парламенту та міських рад, якщо Саакашвілі вийде на волю.

Міхеїл Саакашвілі знаходиться у клініці «Вівамед» з 12 травня 2022 року. Його сім'я та прибічники наполягають на переведенні експрезидента на лікування за кордон. Також про це владу Грузії попросив Володимир Зеленський, зазначивши, що Саакашвілі - громадянин України.

Новини по темі: Михайло Саакашвілі