Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Канада оголосила про передачу танків "Leopard" Україні

Канада оголосила про передачу танків
Фото: wikipedia.org

Влада Канади прийняла рішення про передачу Україні чотирьох танків "Leopard 2". Про це заявила міністр оборони країни Аніта Ананд під час брифінгу, передає "Європейська правда".

- Я оголошую, що Канада надасть Україні чотири основні бойові танки Leopard 2 найближчими тижнями. Це оголошення разом за допомогою наших союзників та партнерів значно допоможе Збройним Силам України у їхній героїчній боротьбі за захист свободи та суверенітету їхньої нації, - повідомила канадський міністр.

Як зазначила Ананд, танки будуть передані в Україну найближчими тижнями і вони вже готові до бою. Також ЗС Канади готові навчити українських військових керувати "Леопардами".

- Ці танки готові до бою та будуть передані протягом найближчих тижнів. Ми також розгорнемо певну кількість військовослужбовців Збройних сил Канади для навчання українських солдатів необхідним навичкам із цією технікою в процесі координації із союзниками, - наголосила вона.

На запитання журналістів, чому Оттава передає лише чотири танки Україні, Ананд пояснила, що країна має на озброєння лише 85 одиниць "Леопардів".