Завантажити ще

Кирила Тимошенка звільнено з посади заступника керівника ОП

Кирила Тимошенка звільнено з посади заступника керівника ОП
Фото: t.me/tymoshenko_kyrylo

Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко звільнений з посади. Про це йде мова в відповідному указі  Володимира Зеленського. 

- Звільнити Тимошенка Кирила Владленовича з посади заступника керівника Офісу президента України згідно з поданою заявою, - наголошується в документі.

Сам Тимошенко повідомив, що написав заяву 23 січня. 

 - Дякую президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини. Дякую кожному очільнику обласних військових адміністрацій. Ми з вами змогли побудувати найпотужнішу команду в країні, - прокоментував Тимошенко.

Інформація про те, що Тимошенко звільняється, з’явилася у ЗМІ ще 23 січня. Але ніякого офіційного підтвердження або спростування інформації на той час не було. Також повідомлялося, що можуть звільнити кількох голів ОВА, що пов‘язані з Тимошенком. Підтвердження даної інформації станом на 08:15 ранку 24 січня немає.

У жовтні 2022 року навколо Тимошенка розгорнувся скандал через розслідування Bihus.info, яке заявило, що чиновник використовує як службовий автомобіль машину, яку американська компанія General Motors передала Україні для гуманітарних цілей. Тимошенко у відповідь заявив, що використував авто лише для службових поїздок і не приховував це. Проте через резонанс Тимошенко вирішив відмовитися від авто.

Кирилу Тимошенку 33 роки. Родом з Дніпра. Був призначений заступником керівника Офісу президента у 2019 році. Після початку повномасштабного російського вторгнення відповідав за відновлення житла та інфраструктурних об'єктів України  на звільнених територіях.

Тимошенко написав заяву на звільнення 23 січня. Фото: t.me/tymoshenko_kyrylo

Тимошенко написав заяву на звільнення 23 січня. Фото: t.me/tymoshenko_kyrylo