Завантажити ще

Єрмак: У Соледарі йдуть бої, жодна зі сторін місто не контролює

Єрмак: У Соледарі йдуть бої, жодна зі сторін місто не контролює

Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Соледар не перебуває зараз під контролем українських чи російських військ. За його словами, зараз там йдуть бої. Про це він розповів журналістам французького телеканалу "Вfmtv".

- Бої продовжуються прямо в місті. Жодна із сторін не контролює місто. Росіяни там є, але не контролюють місто, – сказав Єрмак.

Як зазначив голова ОП, українська сторона цінує життя своїх солдатів, тому людські втрати у лавах ЗСУ та загарбників незрівнянні, а противник зазнає на фронті великих втрат.

- Щодо вагнерівців – їхні тіла залишені на місці, їх навіть не вилучають. Людських втрат із російської сторони багато. Набагато більше, ніж у нас, - наголосив він.

Вдень, 13 січня, Росія заявила, що нібито її війська "захопили" Соледар Донецької області. У Міноборони РФ стверджують, що "встановлення контролю над Соледаром" нібито дозволяє відрізати шляхи постачання ЗСУ в Бахмуті, після чого "заблокувати і взяти в котел" українських бійців, що залишилися в ньому. У генштабі ЗСУ спростували цю інформацію та запевнили, що у місті тривають бої.