Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

В США заявили, що працюють над ліквідацією діяльності "Вагнера"

В США заявили, що працюють над ліквідацією діяльності
Фото: CONCORD PRESS SERVICE/REUTERS

США працюють над нейтрала цією діяльності ПВК "Вагнера", яку терористична організація розгорнула у багатьох країнах. Як пише AP, про це заявив радник Держдепартаменту США Дерек Чолле.

- Я не знаю, чи є побоювання (у Сербії), ми говорили про наші побоювання, і ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи з урядом тут, у Белграді, та в інших місцях, де ПВК "Вагнера" активна, щоб покласти кінець її діяльності, - наголосив Чолле.

За його словами, США «уважно слідкують» за тим, як представники "Вагнера" намагаються вербувати найманців із Сербії та інших країн. Чолле наголосив, що такі дії «треба негайно припинити». Він також закликав керівництво Сербії ввести санкції проти Росії.

- Ми вважаємо, що країни мають підписатися під санкціями у зв'язку з тим, що дії Росії мають бути не лише засуджені, а й покарані. Росія щодня веде жорстоку, невиправдану війну проти України. Ми повинні дати зрозуміти, що така поведінка неприйнятна, – сказав він.

Раніше в Міноборони України повідомили, що «Вагнер» також почала вербувати політув’язнених з Чечні. Так, з виправної колонії №2 селища Чорнокозове та колонії-поселення №3 у місті Аргун до лав угруповання було завербовано понад 50 ув'язнених. Більшість із них було засуджено у сфабрикованих справах.

Новини по темі: Держдеп США ПВК Вагнер