Завантажити ще

На відновлення житла для українців через United24 вже зібрано півмільярда гривень

На відновлення житла для українців через United24 вже зібрано півмільярда гривень

На державній благодійній платформі United24 відкрили новий напрямок – відновлення України. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у традиційному зверненні до українців.

- Відбулося сьогодні і відкриття нового напряму у нашій державній благодійній платформі United24. Цей напрямок – відновлення України. Тобто це генерація коштів для відновлення, зокрема, житла для українців на територіях, які постраждали від російських ударів та окупації, - повідомив президент.

За його словами, за один день через United24 мешканці понад 100 країн пожертвували на відновлення житла для наших громадян близько півмільярда гривень.

- Станом на цей день тільки через United24 зібрано вже близько півмільярда гривень від ста країн – для відновлення житла. Це відчутна допомога і місцевим громадам, і державі. Загалом завдяки державній фандрейзинговій платформі зібрано понад 10 мільярдів гривень. Дякую всім, хто допомагає Україні!, – сказав Зеленський.

Єдиний державний web-портал для збору пожертв на підтримку України United24 був створений у травні за рішенням Кабміну. Амбасадорами платформи вже стала низка відомих осіб, серед них - екс-головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко, українська тенісистка Еліна Світоліна, американський інді-рок-гурт Imagine Dragons, американський актор Лів Шрайбер, зірка "Зоряних війн" Марк Хемілл, боксер Олександр Усік та інші. Усі посли допомагають збирати кошти на підтримку українських військ.