3 лютого
Завантажити ще

“Слугу народу" Шол оголосили у розшук - не задекларувала оренду квартири на Печерську

“Слугу народу
Фото: facebook.com/Маргарита Шол

Національне антикорупційне бюро України оголосило у розшук народного депутата від фракції "Слуга народу" Маргариту Шол. У НАБУ підтвердили, що Шол оголосили про підозру в декларувані неправдивої інформації.

- НАБУ розшукує народного депутата України IX скликання. Вона не вказала у декларації за 2020 рік відомості про оренду квартири на Печерську в Києві, вартість якої становить близько 5 млн грн, - йдеться 9 січня у телеграм-каналі антикорупційного бюро.

26 грудня "Українські новини" сповістили з посиланням на джерела у правоохоронних органах, що 22 грудня САП і НАБУ повідомили про підозру народним депутатам Маргариті Шол та Ірині Констанкевич (входить до складу депутатської групи "Партія «За майбутнє») в умисному недекларуванні оренди квартир у Києві. Вони орендували житло протягом 2020-2021 років.

Цей злочин карається штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Маргарита Шол - 34-річна уродженка Маріуполя. На президентських виборах 2019 року була довіреною особою кандидата в президенти Володимира Зеленського. На парламентських виборах була обрана за партійним списком "Слуга народу" (№ 107). Згідно з біографією Шол на сайті партії, вона працювала бухгалтером у МКВ «Український інститут сталевих конструкцій ім. В. М. Шимановського». Наразі Маргарита Шол - голова підкомітету з питань розвитку базових галузей в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.

У 2021 році народний депутат відзначилася на з'їзді “Слуги народу” у готелі Rixos у Трускавці. Під час презентації партією плану реформ до 2023 року Шол застали за барною стійкою, де вона разом з колегою Тетяною Грищенко пила шампанське.

Маргарита Шол. Фото: t.me/nab_ukraine

Маргарита Шол. Фото: t.me/nab_ukraine