Завантажити ще

Рєзніков зустрівся з міністром оборони Франції - домовилися про постачання ППО Україні

Рєзніков зустрівся з міністром оборони Франції - домовилися про постачання ППО Україні
Фото: twitter.com/oleksiireznikov

У Києві пройшла зустріч міністра оборони Олексія Резнікова з головою французького Міністерства оборони Себастьяном Лекорню, який прибув до нашої країни. Про це голова українського оборонного відомства повідомив у своєму Твіттері.

- Був радий прийняти у себе французького колегу та хорошого друга Себастьяна Лекорню у Києві. Цей візит – не лише акт хоробрості, а й демонстрація сильної підтримки Франції, – написав Резніков.

За його словами, під час зустрічі сторони домовилися про продовження постачання зброї та боєприпасів для української армії.

- Постачання зброї та боєприпасів для армії України буде продовжено, включаючи відмінні французькі системи для захисту нашої землі та неба, - наголосив голова Міноборони.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню прибув із візитом до України 28 грудня. Французький міністр планує провести у Києві низку зустрічей, на порядку денному яких головним питанням є військова допомога для України. Також Лекорню відвідав Стіну пам'яті загиблих героїв, щоби вшанувати пам'ять загиблих воїнів.