Завантажити ще

Затриманим бізнесменам Кауфману та Грановському повідомили про підозру

Затриманим бізнесменам Кауфману та Грановському повідомили про підозру
Фото: nabu.gov.ua

Бізнесменам Борису Кауфману та Олександру Грановському повідомили про підозру. Про це розповіли в НАБУ та САП.

- 6 грудня НАБУ та САП повідомили про підозру трьом учасникам злочинної організації в Одесі, викритим і затриманим напередодні. Йдеться про відомого одеського бізнесмена - співорганізатора злочинної організації, народного депутата України IV скликання - співорганізатора злочинної організації, довірену особу - співучасника злочинної організації, - заявили в антикорупційних відомствах.

У НАБУ зазначили, що розслідування цих фактів детективи розпочали “за власними напрацюваннями”. 

- Це друга злочинна організація в Одесі, викрита НАБУ та САП. Перша, яку слідство викрило у жовтні 2021 року, припинила свою діяльність. Розслідування її діяльності перебуває на завершальній стадії, - розповіли у Національному антикорупційному бюро України.

Як зазначив у своєму телеграм-каналі журналіст Олег Новіков, Кауфману та Грановському повідомили про підозру в створенні злочинної організації в Одесі, а також наданні неправомірної вигоди одеським посадовцям. 

НАБУ та САП 5 грудня повідомили про затримання учасників злочинної організації. ЗМІ зазначили, що йдеться про бізнесмена Бориса Кауфмана та екснардепа Олександра Грановського. За даними слідства, вони “взяли під контроль практично всі питання економічного життя” Одеси та “налагодили процес системного підкупу чиновників і депутатів місцевої ради”.

Борис Кауфман та Олександр Грановський є давніми бізнес-партнерами. Зокрема, вони керують кількома готелями через інвестиційну компанію Vertex United («Бристоль», «Лондонська» в Одесі та «Президент готель» у Києві). Олександр Грановський - народний депутат 4-го скликання від фракції СДПУ(о)  у 2002-2006-х роках. Він тезка нардепа 8-го скликання від фракції “БПП”.

Новини по темі: Новини Одеси НАБУ