29 травня
Завантажити ще

Яхту Медведчука продадуть на аукціоні, гроші віддадуть Україні

Яхту Медведчука продадуть на аукціоні, гроші віддадуть Україні
Фото: t.me/MedvedchukVV

У Хорватії продадуть з молотка яхту підозрюваного у державній зраді нардепа Віктора Медведчука, заарештовану ще на початку року. Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу Україні. Про це повідомляє The Guardian.

Xорватський суд раніше ухвалив, що 92,5-метрову яхту Медведчука Royal Romance слід передати Українському агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Агенти АРМА прилетіли до Хорватії й оглянули заарештовану яхту, що належить членам родини народного депутата та одного з лідерів забороненої в Україні політичної сили "ОПЗЖ".

- АРМА розшукувала вказаний актив у рамках кримінального провадження. Потім, після накладення арешту, отримала елітне майно для збереження економічної цінності шляхом продажу на аукціонах, - пояснили в агентстві.

12 квітня президент та СБУ повідомили про затримання в Україні народного депутата Віктора Медведчука, який у лютому втік з-під домашнього арешту (політику інкримінують держзраду та замах на розграбування національних ресурсів). Зеленський запропонував Росії обміняти Медведчука на українських громадян У результаті його передали РФ, а натомість повернули додому полонених українських військових.

 

Новини по темі: яхта Віктор Медведчук