Завантажити ще

Канада втретє за рік викликала російського посла "на килим"

Канада втретє за рік викликала російського посла
Фото: REUTERS/Eduardo Munoz

Міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі викликала посла РФ через його пости у соціальних мережах, спрямовані проти ЛГБТ-спільноти. Як повідомили у CBC News, це третій виклик російського дипломата за рік.

- Не дивно, що росіяни знову обрали пропаганду ненависті. Ми абсолютно не можемо миритися з цією риторикою… Це атака на канадські цінності, ухвалення та терпимості, - наголосила Жолі, яку процитувала пресслужба її офісу.

Минулого тижня у РФ ухвалили закон щодо заборони "пропаганди ЛГБТ".  При цьому міністр спорту Канади Паскаль Сент-Онж, яка сама є представницею ЛГБТ-спільноти, розкритикувала російське законодавство у Twitter, назвавши його "гомофобною пропагандою" та "посяганням на права людини".

Російське посольство у відповідь виклало серію твітів, які звинувачують уряд Канади у втручанні у справи РФ, один з яких був адресований особисто Сент-Онж. Так, посольство опублікувало фотографію покійної російської імператорської родини Романових з повідомленням: "Мадам, за всієї поваги до вашої думки, не могли б ви дослідити і пояснити, як ви опинилися в цьому світі?".

В інших недавніх твітах російського посольства була фотографія перекресленого прапора ЛГБТ та підписом: "Уся справа в сім'ї. Сім'я - це чоловік, жінка та діти". Ще на одному опублікованому зображенні був Адам і Єва з підписом: "И так, є лише дві статі/гендери - чоловік та жінка".