6 лютого
Завантажити ще

Дефіцит електроенергії в Україні збільшився через аварійні відключення на електростанціях

Дефіцит електроенергії в Україні збільшився через аварійні відключення на електростанціях
Фото: facebook.com/dtekkem

Дефіцит електроенергії в Україні збільшився до 27%. Про це 28 листопада повідомила національна енергетична компанія «Укренерго». Причиною стали аварійні відключення блоків на кількох електростанціях.

- ​​Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на кількох електростанціях. Водночас споживання продовжує зростати через погіршення погодних умов. Наразі дефіцит потужності становить 27%, - йдеться у телеграм-каналі компанії.

Через зростання дефіциту потужності аварійні відключення  застосовуються сьогодні по всій території України. Очікується, що дефіцит в енергосистемі зменшиться після усунення аварійних відключень блоків на електростанціях.

Про те, що у понеділок продовжуються екстрені відключення світла у Києві та Київській області, також повідомила компанія ДТЕК.

- Шановні клієнти! У Києві відбуваються екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень, які складені раніше, наразі не діють. Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК «Укренерго», іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для янайшвидшої стабілізації ситуації, - йдеться на сайті ДТЕК "Київські електромережі".

Аналогічне повідомлення розміщено на сайті ДТЕК "Київські регіональні електромережі" для мешканців Київській області.

Росія нанесла сьомий масований ракетний удар по енергосистемі України у середу, 23 листопада. 27 листопада дефіцит потужності електроенергії в Україні зменшився до 20%.